הזמנת משחק


בחר את הקווסט שלך

 

חוויה לזוגות

הארוחה במסעדה כבר לא רומנטית? הסרט בקולנוע שוב נשמע משעמם מדי? וסתם יציאה לפאב השכונתי מתחת לבית לא באה בחשבון? מחפשים בילוי זוגי מגניב, מאתגר ושונה מכל מה שאתם מכירים? רוצים לגלות צדדים בזוגיות שעדיין לא הכרתם? לבדוק כיצד אתם פועלים ומשתפים פעולה בתור זוג ברגעי הלחץ?

Beit haQuest מזמין אתכם לקבל תשובות לכל השאלות בצורה הכי חווייתית, מגניבה, מתוחכמת, יצירתית ומרתקת. בחרו את הקווסט שלכם וצאו להרפתקה זוגית משותפת בלתי נשכחת.
בית הקווסט חוויה לכולם
  • 1
    חוויה לחבר'ה בכל חבורה יש את החבר הגאון, את החבר המצחיק, את החבר העקשן, את החבר הרציני ואת החבר הלא כמו כולם.


  • 2
    חוויה לעובדים שוב הפילו עליך משימה לחשוב על רעיון מגניב, מקורי, משעשע והעיקר מגבש לערב עובדים? אל תשבור ת' ראש יש לנו פתרון חווייתי וייחודי בדיוק בשבילך ובשביל העמיתים שלך לעבודה.


  • 3
    חוויה למשפחה מחפשים בילוי משפחתי חדש, שונה, מפתח דמיון, מאתגר מחשבה ומהנה במיוחד למבוגרים וילדים יחד?

מה אומרים עלינו

הייתי היום בפעם השניה היה ממש כיף! חדרים מענינים ומאתגרים, גורמים לך לפתוח את הראש ולחשוב יצירתי. מיקום מצוין עם חניה קרובה. צוות הדרכה מעולה עם הסברה אטרקטיבית שמכניסה למשחק. אווירה כללית טובה ומהנה. בהחלט אחזור לעשות את שאר החדרים.

Neta Sapir

מקום מגניב, הרבה חדרים, אחלה של צוות. הייתי ברדיואקטיבי ובקזינו- התפאורה מושקעת והחידות מגניבות. שווה ללכת! מתכוון לבוא שוב!

Shlomi May

היינו היום ליום גיבוש של העובדים. שיחקנו בשני חדרים. החדרים מושקעים ומעניינים צוות המדריכים אדיב ומקסים. היה כיף. בהחלט נחזור שוב ונמליץ גם לאחרים.

Suzi Kabudy

הייתי השבוע בבקתת הפיראט עם חברים. החדר היה מאתגר מאוד, החוויה הייתה מעולה. קבלת הפנים שצוות המקום עשה לנו הייתה חמה ונעימה מאוד. אני בטוח שאחזור שוב!

Dor Elhanat
מחפשים בילוי משפחתי חדש, שונה, מפתח דמיון, מאתגר מחשבה ומהנה במיוחד למבוגרים וילדים יחד?

הזמן עכשיו

trip logo

waze

חניה בהסדר 15 ₪ עד שעתיים: תל אביב יגאל אלון 126
***בימי חול החל מ-18:00
***בימי ו-ש וחגים כל היום
***אנחנו נמצאים כ-3 דקות הליכה מתחנת רכבת השלום

Facebook